POLEN TANTUNİ HAKKINDA

Polen Tantuni / Farkımız Kalitemizde, Ustalığımızda

En iyi kalite malzeme ve tantuniye olan aşkımızı birleştirdik. Ortaya mükemmel "Polen Tantuni" lezzeti çıktı. Polen Tantuni daima en iyisini sunma felsefesiyle yola çıktı. Biz inanıyoruz ki lezzetlerimizi bir kez tadan tantunide başka bir tad aramayacak!

POLEN TANTUNİ, 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren HGL GIDA TİC. LTD. ŞTİ. ünvanlı şirket bünyesinde, yeni bir oluşum olarak Türkiye’nin kalbi Ankara’da hizmet vermeye devam etmektedir. Ankamall Alışveriş Merkezi’nde hizmet hayatına atılmış, ürettiği geleneksel lezzeti değerli misafirlerinin de katkısıyla tüm Ankara’ya duyurmayı başarmıştır.

Polen Tantuni büyük beğeni toplayan hizmet anlayışı, güvenilirliği ve değişmez lezzeti sayesinde 2016 yılında yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri karşılamak amacıyla; Franchise yöntemiyle yeni hizmet noktalarını açmaya başlamıştır.

Firmamız, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinin kurulması, işletilmesi ve geliştirilmesi için her fedakarlığı yapacak, belirli eğitim programı çerçevesinde sürekliliği sağlayacaktır.

VİZYONUMUZ

Tüm misafirimize; her ziyaretinde geleneksel lezzeti "POLEN TANTUNİ" ayrıcalığıyla sunmak.

MİSYONUMUZ

Ankara' dan Türkiye' ye Türkiye' den Dünya' ya açılarak kulvarında lider marka olmak.

İLKELER

İş ahlakı ve etik değerler vazgeçilmezlerimizdir. En önemli sermayemiz; Daima genç dinamik ve Gülümseyen Personelimizle sağlıklı ve kaliteli yiyecekler sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kalıcı kılmaktır!

0

Ürün Çeşidi

0

Günlük Ziyaretçi

0

Yıllık deneyim